Ķīnietis izgudro mazāko auto pasaulē

0 komentāri

Kāds Ķīnas pilsētas Šanhajas iedzīvotājs radījis, iespējams, pašu mazāko auto pasaulē. Tas ir ļoti ekonomisks un aizņem tik maz vietas, ka to var novietot kāpņu telpā vai uz balkona.

60 gadus vecais Žu Zji-juns ir ļoti lepns ar savu braucamo – pilnībā funkcionējošu miniauto. 60 cm garais 35 cm platais un 40 cm augstais braucamrīks ir mazāks nekā daža laba ceļasoma, taču tas spēj attīstīt ātrumu līdz pat 20 km stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konstruktors skaidro, ka viņa auto ir gan lukturi, gan pagriezienu rādītāji, kas automātiski ieslēdzas, līdzko tiek pagriezta stūre. Tas papildināts arī ar audio sistēmu.

Šanhajas iedzīvotājs miniauto radīja divu gadu laikā, izmantojot otrreizējā tirgū iegādātas detaļas. Kopumā spēkrats izmaksājis aptuveni 250 dolārus.

Konstruktors norāda, ka ar četriem litriem benzīna pietiek, lai vizinātos visu dienu. Tiesa, varas iestādes pagaidām nav devušas atļauju jauno braucamrīku reģistrēt legālai dalībai ceļu satiksmē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas