Ķīnā uzņēmums naudas bonusu aizvieto ar seksa lellēm

0 komentāri

Ķīnieši jau atkal pārsteiguši pasauli, lielā daļā stiprā dzimuma pārstāvju izraisot skaudību.

Kāds interneta uzņēmums Ķīnā savā ikgadējā konferencē pārsteidzis darbiniekus, paziņojot, ka tradicionālās naudas piemaksas vietā visi uzņēmumā strādājošie vīrieši saņems… seksa lelles!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējais laikraksts Guangming Daily ziņo, ka darbinieki saņēmuši arī citus bezskaidras naudas bonusus – vilciena biļetes, 2,5 kilogramus cūkgaļas, čības un karaoke kuponus.

Jāteic, seksa leļļu bonuss šķiet diezgan loģisks, jo kompānija izstrādā “virtuālās romantikas” mobilo aplikāciju.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas