Kijevas iedzīvotāji uz krievu žurnālistiem ir tik nikni, ka negrib atbildēt vai runā pilnīgas muļķības

0 komentāri

Ukrainas TV ČistoNews kanāla žurnālisti nolēma pārbaudīt kāda būs Kijevas iedzīvotāju reakcija, kad viņi izliksies par Krievijas kolēģiem – žurnālistiem no tādiem TV kanāliem kā Russia Today, Rossija, Lifenews, kas tiek vainoti propagandas un melu izplatīšanā.

Jāsaka, ka līdz jautājumu uzdošanai ukraiņu žurnālists, kas uzdevās par Krievijas amata brāli, dažbrīd nemaz netika – paziņojot, ka ir no Krievijas medijiem, cilvēki vai nu tiešā tekstā paziņoja, ka neatbildēs, vai vienkārši ignorēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiem dažiem, kas bija gatavi atbildēt, žurnālists uzdeva tādus tendenciozus jautājumus kā ”Kā dzīvē benderoviešu Ukrainā?”, ”kā klājas valstī, kurā nesodīti uzdarbojas Labējais sektors” utt. Jāsaka, ka satiktie cilvēki ar smalku sarkasma un ironijas devu atzina, ka tā ir patiesība, ka katram patriotam Ukraina ir izdalījusi pa vergam un ka tā ir taisnība, ka tiek dalīti arī bērni.. aukstās gaļas pagatavošanai.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas