Kenijiešu šefpavārs sajūsmina pasauli

0 komentāri

Kenijiešu šefpavāra Kirana Jetvas misija ir pierādīt, ka Āfrika nav tikai nabadzība, karš un safari.

Dalības starptautiskā TV šovā dēļ Kirans ir kļuvis par populārāko cilvēku Kenijā, taču slava viņu nav samaitājusi. Viņš joprojām ir uzticīgs savām virtuvēm divos paša radītos restorānos galvaspilsētā Nairobi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savā pārraidē šefpavārs apciemo lauksaimniekus viscaur Āfrikā un lūko, ko īsti audzē un zvejo. Sastāvdaļas saviem ēdieniem Kirans atrod turpat uz lauka. Nereti šie ingredienti ir tādi, uz kuriem lielākā daļa cilvēku raugās ar saviebtu seju vai ar izbrīnu.

”Mums svarīga sastāvdaļu izcelsme, jo tad ir skaidrs, ka zivs nāk to tās upes, dārzenis izaudzēts tajā zemē. Pat es, būdams šefpavārs, atklāju daudz kā jauna un aicinu izbaudīt jaunus ēdienus arī citiem,” aicina kenijiešu šefpavārs.

Plašāk skaties videosižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas