Kauns! EKSPERIMENTS: kā precēti vīrieši ar SS.lv palīdzību meklē mīļākās

3 komentāri

“Es nekādā gadījumā, tas uzreiz jāpasaka, lai būtu atklāti viss un skaidrs, ka man vispār nav variantu par šķiršanos,” brīdina vīrietis, kurš ar SS.lv palīdzību meklē sev mīļāko. “Jebkurā gadījumā, ja mēs iepatīkamies, vai kas tur notiek vai kā, bet Tev jebkurā gadījumā rokas uz visām pusēm ir brīvas, teiksim tā…”

Studentu veidotais raidījums Kivi nesen publicējis drosmīgu eksperimentu, kurā jaunieši noskaidrojuši, kā tieši notiek sievu krāpšana ar portāla SS.lv palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sadaļā Iepazīšanās precēti kungi atklātā tekstā sev meklē mīļākās, savu īsto vārdu gan nomainot. Kas notiek, ja šos vīriešus sazvana un pat satiekas?

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • VECAIS
  0

  VECAIS

  Tā vienmēr ir bijis un vienmēr tā būs, ka mālderis mālēs un skroderis šūs....

  18.05.2016 22:31

 • ...
  0

  ...

  un vai līst citu cilvēku privātajā dzīvē nav kauns?!

  18.05.2016 22:03

 • preteklis
  0

  preteklis

  Un ka sievas mekle mīļākos?!?!?! Slabo noskaidrot???

  18.05.2016 19:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas