Kas tas ir? Uzmini un laimē biļetes uz Spēka dziesmām!

3 komentāri

Tieši tā kā rakstīts virsrakstā – uzmini, kas tas ir, ko redzi šajā ziņā pievienotajā attēlā. Ja esi nolēmis piedalīties, autorizējies ar savu sociālo tīklu pasi vai identitāti, un, ja būsi pareizi atbildējis, tu, iespējams, laimēsi divas biļetes uz Latvijas spēka dziesmu koncertu Arēnā Rīga, kas veltīs par godu Latvijas 97. dzimšanas dienai.

Attēls, ko redzi šajā ziņā ir daļa no lielāka attēla, bet Tev jāatklāj, kas tad redzams bildē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkursā vari piedalīties līdz 14. novembra plkst. 18.00! Skaties.lv sazināsies ar konkursa uzvarētājiem, bet biļetes varēsi saņemt MTG birojā.

Tātad balvā divas biļetes uz lielkoncertu Latvijas spēka dziesmas, 15. novembrī, plkst. 18.00 Arēnā Rīga.

Lielkoncerta programmā iekļauti tie skaņdarbi, kas cauri laikiem latviešiem bijuši īpaši nozīmīgi. Koncertā piedalīsies daudzi izcili mākslinieki: dziedātāja Ieva Akuratere, leģendārās aktrises Olga Dreģe un Lilita Ozoliņa, rokdziedātāji ALEX un Atis Ieviņš, operdziedātājas Evita Zālīte un Elīna Šimkus, TDA Dzintariņš, dziedošie Nacionālā un Dailes teātra aktieri Dita Lūriņa, Marija Bērziņa, Rēzija Kalniņa, Ģirts Ķesteris un Artis Robežnieks, dziedātāji Ralfs Eilands un Aija Andrejeva, kā arī LNSO pirmā vijole Raimonds Ozols un citi.

Piedalies konkursā un ej uz Spēka dziesmām!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Aija Larionova
  0

  Aija Larionova

  Pastmarku sērijas "Latvijas Republikai 100" arhitektiem veltītās pastmarkas
  "Latvijas arhitekti - J.Alksnis; E.Laube; K.Pēkšēns" - nomināls 0.64 EUR, tirāža 50 000 eks.;

  14.11.2015 09:19

 • Gunta Bidere
  0

  Gunta Bidere

  Tā ir Latvijas pasta pastmarka sērijā Latvijas Republikai 100 , kas veltīta Latvijas arhitektiem . Uz pastmarkas redzami Latvijas jūgendstila meistari – Jānis Alksnis , Eižens Laube un Konstantīns Pēkšēns .

  13.11.2015 17:13

 • Aina Laumane
  0

  Aina Laumane

  tā ir Latvijas pasta jaunā pastmarka

  13.11.2015 16:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas