Kas tad te!? Smieklīgākās striptīzdejotājas pasaulē

0 komentāri

Ja esi striptīzdejotāja vai dejotāja ap stieni, varbūt šis Tev noderēs kā pamācība visai dzīvei, kā NEVAJAG darīt! :)

Interneta smieklu grandi FailArmy nesnauž un turpina priecēt viņu sekotājus visā pasaulē ar arvien jauniem un vēderu kutinošiem video sakopojumiem. Šoreiz tie nākuši klajā ar jaunu piedāvājumu – smieklīgākās striptīzdejotājas un dejotājas ap stieni. To, cik daudzas no viņām vienkārši trenējas, un tas ir loģiski, ja tajā procesā kaut kas nesanāk, un cik daudzām no viņām vienkārši vajadzētu pateikt, lai nenodarbojas ar kaut ko, kas viņām absolūti nesanāk, neņemamies spriest, bet to, ka ceturtdienas pusdienlaikā būsit kārtīgi izsmējušies, ir fakts!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas