Kas sanāk, ja diviem džekiem iedod vienu ģitāru? Eminems!

0 komentāri

Lai gan labākie laiki, šķiet, baltajam repa karalim aiz muguras, viņš turpina aktīvi darboties, taču senās dziesmas neviens kvēlākais fans nekad neaizmirsīs. Arī šie divi jaunieši, kuri izveidojuši lielisku kaverversiju vienam no viņa populārākajiem hitiem The Real Slim Shady.

Tā nav parasta kaverversija, šeit vīri ielikuši visu savu talantu, jo izmantota tiek tikai viena ģitāra, kuru spēlē ABI, kā arī bītbokss un repošana. Gala iznākums ir vairāk nekā interesants, kuru piedāvājam noskatīties turpmāk! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas