Kas sanāk, ja cepumus sakrusto kopā ar pienu un garlaicību?

1 komentārs

Jauniešiem ASV, šķiet, bieži vien nav, ko darīt, lai arī cik mums tas nešķistu dīvaini, ņemot vērā to, ko redzam televīzijā. Tā nu viņi izdomāja izklaidēt gan sevi, gan arī citus, to nofilmējot!

Viss, kas Tev nepieciešams – Oreo cepumi (drīkst izvēlēties arī citus, jo Latvijā tādus dabūt ir ļoti grūti), piena krājumi (vismaz glāze, bet būsim reāli – arī ar litru varētu būt par “īsu”), kā arī jābūt ļoti garlaicības nomāktam cilvēkam, jo tikai tādā veidā ko šādu var izdomāt un realizēt. Vēlams pieslēgt arī precizitāti un fiziku, kā arī sava rajona pārzināšanu. Kas notiek tālāk? Skaties un brīnies! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1 komentārs

TOP komentāri

  • ieva
    0

    ieva

    oreo ir nopērkami jebkurā maximā.

    23.04.2015 17:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas