Kas notiek Sanpaulu ielās, kad Brazīlija gūst vārtus?

0 komentāri

Ceturtdien, 12. jūnijā, sākās notikums, kuru gaidīja ļoti daudz sporta līdzjutēji – Pasaules kauss futbolā Brazīlijā. Tikai dažas dienas, bet šķiet, ka turnīrs jau norit ļoti ilgi, jo aizvadītas jau 11 spēles.

Lai gan jau čempionātā notikuši vairāki pārsteigumi, kā arī pagaidām vēl neviena spēle nav noslēgusies neizšķirti, visas apakšgrupas nemaz nav uzsākušas cīniņu par vienu no vērtīgākajām balvām sporta pasaulē.

Galvenais, protams, ir pati spēle, bet svarīgi ir arī tas, kas notiek ārpus laukumu. Lūk, interesants video, kas nofilmēts no kādas mājas jumta Sanpaulu, Brazīlijā, kurā tiek parādīts, kas notiek pilsētā mačā pret Horvātiju, kad mājinieku komanda gūst vārtus. Jāpiebilst, ka ielas ir pilnīgi tukšas… Tāpēc uzsvars ir uz klausīšanos. Un video nav dzirdams neviens pats šāviens no ieroča, tā svisas ir petardes.

Atklāšanas spēlē kopumā uzvarēja Pasaules kausa rīkotāja ar 3:1.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas