Kannu kinofestivālā ielaižot dāmas tikai ”augstpapēdenēs”

0 komentāri

Neparasts skandāls piemeklējis Kannu kinofestivālu. Plašu kritiku izpelnījušās atklātībā nonākušās ziņas, ka festivāla filmu skatēs netiekot ielaistas sievietes bez augstpapēžu kurpēm.

Plašu sabiedrības kritiku festivāls izpelnījās pēc tam, kad laikraksts Screen Daily ziņoja, ka vairākas sievietes netika ielaistas uz Keitas Blanšetas filmas Karola pirmizrādi, jo viņām kājās bijušas kurpes bez papēžiem. Vairākām no kino mīļotājām krāšņāku apavu valkāšanu ierobežo veselības traucējumi. Citām filmu fanēm apavi bijuši klāti ar dārgakmeņiem, taču, neskatoties uz to krāšņumu, viņām esot atcirsts – nopērciet normālus apavus un tad nāciet atpakaļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Festivāla direktors paziņojis, ka tās ir baumas. Sociālās saziņas vietnē TwitTer Tjerī Fremo rakstīja, ka “noteikumi nav mainījušies. Nekāds smokings, nekāds vakartērps, tur nav minēts nekas par papēžiem”. Eimijas Vainhausas dokumentālās filmas direktors Asifs Kapadia tviterī viņam gan uzreiz iebilda, ka arī viņa sievai sākumā liedza ieeju filmas pirmizrādē, jo viņai kājās nebija augstpapēžu kurpes, vēlāk gan viņai tika ļauts ierasties.

Šis nav vienīgais noteikums, kas šogad Kannās izpelnījies kritiku. Festivāla organizatori ir mudinājuši izvairīties arī no pašbilžu jeb selfiju uzņemšanas festivāla laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas