Kamerona Diasa vienā minūtē izstāsta, kāpēc dzīšanās pēc slavas nepadara cilvēku laimīgu!

0 komentāri

Sociālajā vietnē Facebook nopublicēta Holivudas superzvaigznes Kameronas Diasas tāda kā neilga grēksūdzīte par to, kāpēc slava noteikti cilvēku nepadara laimīgu!

“Kad cilvēki saka, ka gribu būt kā tu, gribu būt aktrise. Es vēlos izskatīties kā tu! Jautājums, ko es viņiem vienmēr uzdodu, – kāpēc!? Tiešām, kāpēc!? Cilvēkiem, īpaši Amerikā, šis priekšstats par slavu ir šāds: ja esi slavens un veiksmīgs, tad noteikti esi laimīgs. Es nedaru to, ko daru, lai būtu slavena. Būt slavenai – tas ir mans darbs! Kad esmu mājās, kad esmu ar saviem draugiem un ģimeni, es neesmu slavena, esmu es, es esmu Kamerona! Slava nav tā, kas mani definē. Ja jūs meklējat slavu, lai tā jūs definētu, tad jūs nekad nebūsit laimīgi, jūs visu dzīvi meklēsit to! Laimi nevar atrast slavā. Un tad es jautāju – kāpēc tu dari to, ko dari? Es uzskatu, ka laimi var atrast būt pašam, būt autentiskam, nevis nepārtrauktā skrējienā pēc slavas,” tā aktrise šajā atklātajā video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Cameron Diaz Explains Perfectly In 1 Minute How Fame Will Not Bring You Happiness.This clip is part of a documentary called HUMAN.

Posted by Following on Thursday, December 10, 2015

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas