Kam mums policija, ja paši varam tikt galā!

0 komentāri

ASV, šķiet, šādas lietas ne tikai zilajā ekrānā, bet arī reālajā dzīvē nav nekāda retā parādība. Pirms dažām dienām Dalasā kāds jaunietis ar automobili lielā ātrumā traucās pa kādu no pilsētas ielām, bēgot no policijas, kas beidzās ar avāriju, kur viņu aizturēja… civilie iedzīvotāji.

Neizskatījās, ka noziedznieks bija bīstams, jo brīdī, kad viņa automobilis ietriecās divās citās automašīnās, kas gaidīja zaļo gaismu kādā no krustojumiem, ārā no viena no cietušā spēkrata izlēca divi citi jaunieši, kuri, izmantojot spēku, mucēju veiksmīgi aizturēja dažas sekundes, kad klāt jau bija policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video, kurš YouTube vietnē ievietots aizvakar, nosaukumā rakstīts, ka viens no drosmīgajiem jauniešiem ir sieviete, ko gan video īsti nevar saskatīt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas