Kalvītis Obamam dāvinātu globusu, Reirs Putinu atstātu bez dāvanas

0 komentāri

Savas iespējamās dāvanas pasaules lielvalstu prezidentiem LNT raidījuma ”900 sekundes” priekšvēlēšanu duelī atklāj politiķi Aigars Kalvītis (”Vienoti Latvijai”) un Jānis Reirs (”Vienotība”).

”Barakam Obamam droši vien uzdāvinātu Latvijas karti, lai viņš pa īstam zina, kur Latvija atrodas. Vai arī globusu, kurā ir ļoti precīzi iezīmēta Latvija,” stāsta Aigars Kalvītis.

”Ņemot vērā, ka Baraka Obamas sieva stādīja dārzeņus Baltā nama priekšā, es domāju, ka mēs uzdāvinātu kādas sēklas no Latvijas dārzeņiem, medu, zāļu tējas, lai varētu Latviju popularizēt caur šo,” atklāj Jānis Reirs. Arī dāvanas izvēli Putinam Reirs raksturo kā samērā sarežģītu, uzsverot, ka dāvana parasti ir cieņas un draudzības apliecinājums. ”Es domāju, ka mēs Putinam nedāvinātu dāvanu. Krievija nav pelnījusi cieņu šajā situācijā,” pauž Reirs.

Kalvītis Putinam uzdāvinātu Molotova—Ribentropa pakta kopiju.

Plašāk skaties videosižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas