Kaķene izglābj saimnieku no ugunsgrēka

0 komentāri

Kāds sētas kaķis Austrālijas pilsētā kļuvis par varoni. No patversmes adoptētais dzīvnieks izglābis sava saimnieka dzīvību, brīdinot, ka mājā izcēlies ugunsgrēks.

49 gadus vecais Kreigs apgalvo, ka, tikai pateicoties zibenīgai kaķenes reakcijai, viņš šobrīd ir dzīvs. Kad mājā izcēlies ugunsgrēks, bija nakts, taču kaķenīte Sallija uzlēkusi viņam uz krūtīm un sacēlusi tādu troksni, ka viņš momentā pamodies un sapratis, ka ir steigšus jāglābjas. Kaķeni Kreigs pirms dažiem gadiem adoptējis no kādas dzīvnieku patversmes, un tagad dzīvniekam bijusi iespēja par to pateikties savam saimniekam. Lai gan ugunsdzēsēji ieradušies salīdzinoši ātri, māja jau bijusi liesmās, tāpēc neko citu izglābt nav izdevies. Tagad Kreigs palicis viens pats ar savu kaķeni, bet bez fotoalbumiem, kuros iemūžināti viņa pasaules apceļojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas