Kājas stindzinoši: Lēkšana ar gumiju un/vai izpletni ir pagātne!

0 komentāri

Šis nav rūpniecības ražojums, bet gan pašdarinājums mājas apstākļos – amerikāņu inženieris Džeisons Bels savā garāžā uzbūvējis lietojamu un drošu cilvēku katapultu.

Vairs nekāda pirms lēkšanas stresa un saņemšanās – varbūt jau tuvākajā nākotnē adrenalīna ķeršanai cilvēki lēkšanai ar gumiju un/vai izpletni izmantos šo ierīci, kas neatstāj cilvēkam iespējas. Nu, lūk, uz kāda tilta pār aizu Rietumvirdžīnijā, ASV, pirmo reizi tika iemēģināts šis “verķis”. Apskaties video, kā Džeisons katapultē savus padotos iekšā nezināmajā, kas, protams, nofilmēts ar GoPro kameru – izskatās, ka šim pasākumam nepieciešamas krietnas iekšas. Paceļ roku tas, kuram tās jau sagriezās no skatīšanās vien!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas