Kaislīga britu karaļnama fane savākusi iespaidīgu kolekciju

0 komentāri

Šomēnes gaidāmajam notikumam britu karaļnamā – prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres otrā bērna piedzimšanai – gatavojas ne vien masu informācijas līdzekļi un Londonas policija. Pirmie, kuri ieņems vietas pie dzemdību nama, būs karaļnama fani, kuru vidū ir kādas iespaidīgas kolekcijas saimniece.

Mārgareta Tailere ir starp Lielbritānijas karaliskās ģimenes viskaislīgākajiem faniem un, tāpat kā daudzi līdzīgi domājošie, nevar vien sagaidīt Kembridžas hercoga un hercogienes otrā bērna piedzimšanu. To, ka viņai karaliskā ģimene ir īpaši tuva, nevar nepamanīt – jau Mārgaretas māja Londonas ziemeļaustrumos dramatiski atšķiras no citām celtnēm, jo ir noformēta kā karaliskās ģimenes muzeja vai atrakciju parka filiāle. Tā ir mājvieta vairāk nekā 10 tūkstošiem dažādu piemiņlietu – sākot no oficiāliem karaļnama suvenīriem un beidzot ar kiču.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek uzskatīts, ka šī ir viena no lielākajām karaļnama piemiņlietu kolekcijām Lielbritānijā, kas apdrošināta par 40 tūkstošiem mārciņu. Kaut mājā vietas ar katru dienu paliek arvien mazāk, Mārgareta uzsver, ka piemiņlietām, kas saistītas ar prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres otro bērnu, vieta atradīsies.

Plānots, ka britu karaliskais mazulis nāks pasaulē aprīļa beigās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas