Kaimiņa apsveikums gaviļniecei: audz liela un neesi dumja

6 komentāri

Youtube nonācis video, kur Saeimas deputāts Artus Kaimiņš sveic kādu Sandu dzimšanas dienā. Iespējams, video ir uzņemts vakar 1. Rokkafejnīcā, kur, kā apgalvo deputāts, viņam uzbrucis apsargs.

Video redzams, kā Saeimas deputāts Artus Kaimiņš saka izjustu vēlējumu jubilārei: ”Sanda, skaties! Vienkārši iedomājies, tagad Tev ir 21 gads, ja. Bet Amerikā tagad, tikai tagad, tu varētu dzert dzērienu (rāda uz blašķīti – red.)Tagad. Bet Latvijā tu jau dzer trīs gadus! Ko Tu esi izdarījusi trīs gadus, ko? Kāpēc tu dzer trīs gadus? Sanda!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tanī brīdi no video aizkadra atskan aicinājums sveikt gaviļnieci, ko Artus Kaimiņš arī dara: ”Saku – daudz laimes! Katrā ziņā audz liela un neesi dumja. Lūdzu, lūdzu, lūdzu, lūdzu! Neesi dumja! Tev ir visas iespējas nebūt dumjai. Stop! Nav sarežģīti. Tev nav jālasa grāmatas, pasarg’ Dievs! Tas taču ir sarežģīti. Nē, nē, nē, nē..”

6 komentāri

TOP komentāri

 • gusts
  0

  gusts

  Nu un,kas tad ir????? Paķerstiet pārējos -tautas kalpus-!!!Kaugan tur kur viņi tusējas netiekiet viņiem klāt!!!

  14.12.2014 15:16

 • zanis
  0

  zanis

  Tas, ko par šo sūdabrāli teicu, ir nieks salīdzinot ar to, kā šis ķēms izņirgā godājamus cilvēkus savā " suņusūda būdā". Mana ilglaicīgā tolerance pret TĀDIEM (piemītoša lielai daļai latviešu) vainagojusies ar to, ka sūdabrāļi ir mūsu valsts priekšstāvji! Tev, SKEPTIĶE, novēlu mēğināt paskatīties ārpus " tas nav smuki, es tā nedaru". Žēl man Tevis.

  14.12.2014 15:02

 • Skeptiķe
  0

  Skeptiķe

  Gavilē izglītotais zani {acīmredzams, cik izglītots esi}, kaut es nebalsoju par Artusu {nožēloju}, man galīgi nav ar ko lepoties, tomēr neapsaukāju cilvēkus, kas likuši man vilties. Izglītība jau nenosaka cilvēka būtību, bet gan viņa izteikšanās veids, darbi, korektums. Tu, zani, uzskati sevi par izglītotu? Tikai uz kuru pusi?

  14.12.2014 13:45

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas