Kafejnīca Rīgā dāļā bezmaksas kafiju ikvienam, kas uzrāda policijas soda kvīti

0 komentāri

Pavisam neparastu reklāmas rīku ”cēlusi galdā” kafejnīcas Innocent Cafe radošā komanda, piedāvājot policijas uzliktās soda kvītis izmantot, lai iegūtu bezmaksas kafiju.

Krišjāņa policijas diena ir akcija, kas mudina kafejnīcas klientus atnest savu soda kvīti, lai pretī saņemtu bezmaksas kafiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Autostāvvietas cena par vienu stundu Rīgā ir ievērojami augstāka nekā daudzās Eiropas metropolēs… To uz savas ādas labi izjūt Rīgas kafejnīcas un restorāni, jo Rīgas satiksme noceļ to naudiņu, ko klients būtu gatavs atstāt kafejnīcā. Sevišķi labi tas novērojams ir sestdienās, kad Blaumaņa iela ir tukša un autobraucēji īsi piestāj, lai paņemtu kafiju līdzi ņemšanai. Savukārt svētdienā Blaumaņa ielas autostāvvietas ir pilnas, un cilvēki omulīgi sēž kafejnīcās,” novērojis Aivars Mackevics.

”Bet – vai kādu tas interesē Rīgas domē, ka autostāvvietu cenrāži uz vairākām Rīgas ielām ir jāpārskata un varbūt jāsaskaņo ar uzņēmēju interesēm?” viņš retoriski vaicā.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas