Kāds vīrietis Valsts policijas formā ar alu rokās vannā šļūc no kalna

17 komentāri

Portāls Skaties.lv, pateicoties kādam anonīmam avotam, internetā atradis video, kurā redzams vīrietis policijas formā, turot rokās divlitru alus pudeli, ar vannu slidinās lejā no kalna.

Zemāk redzamajā video dzirdama krievu valoda, un, spriežot pēc lasītāju komentāriem, tas uzņemts Daugavgrīvā. Ir skaidrs, ka viņiem klājas tīri jestri, vienīgi nav saprotams, vai tas patiešām ir Latvijas Valsts policijas darbinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nav skaidrs, kāpēc šis video “uzpeldējis” tikai tagad, jo YouTube vietne rāda, ka tas ievietots pirms gandrīz diviem gadiem – 2013. gada 30. aprīlī.

Skaties video!

17 komentāri

TOP komentāri

 • www.
  +11

  www.

  Policisti ari ir cilveki,nu varbut neuzpeja parvilkt drebes.Nekas jau nau noticis,cilveki tik izpriecajas.

  13.03.2015 15:23

 • Marija
  +6

  Marija

  Wup, wup. No Daugavgrīvas iedzīvotājiem ne to vien var sagaidīt :D

  13.03.2015 15:30

 • klepton
  +4

  klepton

  Tas nav formas tērps, bet tikai kurtka. Piemēram ja cilvēks iet prom no policijas dienesta, tad viņam ir jāsamaksā par izsniegto formu un jāpatur sev šī forma. Tā lūk šī forma kļūst par vienkāršam mājas drēbēm. Tā vismaz bija 2000 . gadā.

  13.03.2015 20:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas