Kāda bija viena diena deviņdesmitajos?

0 komentāri

Katram no mums uznāk nostalģiski brīži dzīvē, kad datora tālākajos cietā diska nostūros “uzejam” bildes, kas fotografētas sen senos laikos. Tas pats arī ar “kastīti”, kurā jauši vai nejauši glabājas pagātnes atmiņas. Tā arī šī dāma atrada sava drauga veco skolas laika treniņa kreklu. Kur tas viņu aizveda?

Videostāsts ir par vienu dienu, kurā tiekam iemesti laika mašīnā uz 90. gadu beigām, kad visi staigājām interesantos treniņtērpos un iespīlētās “džinsenēs, jaunieši lietoja “tamagočī”, puikas breikoja un spēlēja “fanķikus”, bet iecienīto mūziku klausījāmies “Sony Walkman” pleijeros.

Fonā, ja nu tomēr kāds neatpazīst, dzirdama latviešu funk mūzikas pārstāvju The Hobos dziesmas Christian I’m Gonna Be pārveidotā versija.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas