Kāda bija viena diena deviņdesmitajos?

0 komentāri

Katram no mums uznāk nostalģiski brīži dzīvē, kad datora tālākajos cietā diska nostūros “uzejam” bildes, kas fotografētas sen senos laikos. Tas pats arī ar “kastīti”, kurā jauši vai nejauši glabājas pagātnes atmiņas. Tā arī šī dāma atrada sava drauga veco skolas laika treniņa kreklu. Kur tas viņu aizveda?

Videostāsts ir par vienu dienu, kurā tiekam iemesti laika mašīnā uz 90. gadu beigām, kad visi staigājām interesantos treniņtērpos un iespīlētās “džinsenēs, jaunieši lietoja “tamagočī”, puikas breikoja un spēlēja “fanķikus”, bet iecienīto mūziku klausījāmies “Sony Walkman” pleijeros.

Fonā, ja nu tomēr kāds neatpazīst, dzirdama latviešu funk mūzikas pārstāvju The Hobos dziesmas Christian I’m Gonna Be pārveidotā versija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas