Kā saglabāt skaistus un veselīgus matus ziemā?

0 komentāri

Ikvienam zināms, ka ziema ir periods, kad organismam trūkst vitamīnu. Vitamīni trūkst arī matiem. Piedāvājam pāris noderīgu padomu, lai arī gadalaiku aukstākajā periodā saglabātu skaistus un veselīgus matus.

  • Ziemā izvēlies cepures! Bieži vien sievietes izvairās nēsāt cepures, jo no tām mati ātri vien kļūst netīri, bet katrā ziņā aukstā gaisa ietekme matiem ir krietni kaitīgāka.
  • Lai saglabātu skaistus un veselīgus matus viena no prioritātēm ir tos nepāržāvēt. Lietojot fēnu, karstā gaisa vietā labāk izvēlēties auksto.
  • Eksperti iesaka regulāri lietot serumus matu galiem, tas pasargās matus no šķelšanās. Matu kopšanas līdzekļus izmantot tādus, kuros ir A, C un E vitamīns.
  • Matu masku izvēlēties tādu, kas satur olīvu vai rīcineļļu – tā veicina matu augšanu un ir labvēlīga matu saknēm.
  • Aukstajā gada laikā labāk neizmantot matu taisnotāju un kokvilnas spilvendrānu nomainīt uz zīda. Zīds satur dabas proteīnus, kas rūpējas par bojātiem matiem.
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas