Kā piespiest sevi agri celties?

0 komentāri

Daudziem cilvēkiem ikrīta celšanās sagādā ļoti lielas problēmas, taču, lai spētu pamosties līdz ar saullēktu, atliek ievērot vien dažus noteikumus. Tad viss izdosies!

Ej gulēt pirms pusnakts!

Tieši šajā laikā smadzenes sāk atpūsties. Ejot gulēt vēlu naktī, izjauksi dabisko ciklu. Ja Tevi māc šaubas par šā padoma efektivitāti, veic nelielu eksperimentu! Sāc jau šodien, ej gulēt laikus un drīz vien pamanīsi, ka no rītiem pamosties ir kļuvis vieglāk!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nepieciešams izveidot ieradumu izgulēties!

Lai to izdarītu, katru dienu dodies gulēt vienā un tajā pašā laikā. Tad Tavs ķermenis pieradīs pie noteikta ritma un aizmigšana noteiktā laikā vairs nesagādās problēmas!

Nosaki mērķi, kādēļ Tev ir saldi jāizguļas!

Visbeidzot, ir nepieciešams noteikt konkrētu mērķi, ko Tev no rīta obligāti ir nepieciešams steidzami veikt. Tas palīdzēs koncentrēties, sakārtot domas un arī vieglāk iemigt. Protams, lai dotos pie miera, galvenais ir, lai Tavā galvā nerosās nerimstošas domas.

Eksperti norāda, ka arī gulēt pārāk daudz nav labi. Ja miegā pavadi vairāk nekā desmit stundu, tad parādās tā saucamais ”nogurdinošā miega efekts”, kas ikdienā neko labu nedod.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas