Kā izskatās Nils Ušakovs ar Kobzona frizūru?

2 komentāri

Rīgas mērs Nils Ušakovs savulaik ļoti asi iebilda pret Ārlietu ministrijas lēmumu liegt iebraukšanu Latvijā trim Krievijas mūziķiem – Valērijai, Josifam Kobzonam un Oļegam Gazmanovam. Bija skandāls, no Ušakova puses bļaustīšanās publiskajā telpā, ka tā nedrīkst. Iespējams, tas kalpoja par iedvesmu kādiem asprāšiem, lai ”pielaikotu” pārlaicīgo Josifa Kobzona frizūru Rīgas mēram.

Katrā gadījumā ar ”jauno” frizūru Nils Ušakovs izskatās gana iespaidīgi – viņš, tēlojot kādu absolūti marginālu elementu, varētu būt košs un ekscentrisks tēls, piemēram, kādā brāļu Koenu filmā. Un šķiet, ka vismaz Twitter lietotājiem Latvijā Kobzona frizūra, kas “uzmontēta” Ušakovam uz galvas, iet pie sirds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spriediet paši!

2 komentāri

TOP komentāri

  • ruksis
    0

    ruksis

    Kur palika Kobzona frizūra? Izcenzēta?

    27.02.2015 20:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas