Kā izskatās brauciens Disnejlendas akvaparkā

0 komentāri

Šķiet, ka šis video varētu uzjundīt tās emocijas arī tiem, kas mazi bija jau ļoti sen, jo gandrīz ikviena bērna sapnis bija nokļūt Disnejlendā. Šis varētu būt tikai viens no iemesliem, kāpēc uz turieni jāaizdodas kaut vai pieaugušā vecumā esot. Kurš gan negribētu pavizināties akvaparkā, kuram ir caurspīdīga truba?

Šis, visticamāk, tapis nelegāli, jo parasti šādās vietās ir aizliegts filmēt, tādā veidā, iespējams, pasargājot potenciālo klientu no pārdomāšanas par apmeklējumu, taču, domājams, ka šis video drīzāk kalpo vairāk kā lieliska reklāma. Turklāt tiem, kam bail no augstuma, šis varētu būt labāks veids kā tās pārvarēt, nekā, teiksim, lēkt ar gumiju, ne tā? :)

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas