Kā Greifāne tika galā ar automašīnas riteņa nomaiņu, vērtē eksperts!

0 komentāri

Kā, iespējams, daudzi no jums jau pamanīja, vakar portāls Skaties.lv publicēja nelielu eksperimentu, kur kā galvenā varone tika izvēlēta dziedātāja un šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja Liene Greifāne. Viņa pierādīja, ka spēj bez vīrieša spēcīgas rokas palīdzības tikt galā ar automašīnas riteņa nomaiņu.

Tā kā tas notika autoservisa Erka Motorsport telpās, uz vietas bija arī speciālisti, kas vēroja, kā mūziķe darbojas, un viens no viņiem, Didzis, piekrita sniegt viedokli, kā tad Greifānei veicies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ne vienmēr tās skrūves nāk tik viegli vaļā. Bieži vien pat čaļi nevar atskrūvēt. Tad jāņem talkā kaut kāda “truba” vai “bomis”, jo ar šo oriģinālo atslēgu ne vienmēr var tikt galā,” stāsta Didzis. “Būtu labi, ja spēkratu nostiprinātu – noliktu riepām priekšā kaut kādus akmenīšus vai kaut ko citu, ko uz ceļa var atrast, lai tā mašīna neripo, kā arī pirms celt augšā “ručņiku” [rokas bremze – red.]. Lieku 9 no 10 ballēm!”

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas