Jestrais Transleiteris laiž klajā savu pašu pirmo oriģināldziesmu!

0 komentāri

“Melanholiskais rudens nav pagājis bez sekām arī duetam ”Transleiteris”, kuri ir ļāvušies zeltītā lapkriša un pusmūža krīzes valdzinājumam,” tā rakstīts šīs dziesmas aprakstā.

“Mēs parasti raudam lietū, jo tikai tad mūsu asaras izskatās mazas. Taču tagad pirmo reizi noņemam savas maskas un klausītājiem atklājam, kā skan mūsu dziļākās sirds stīgas, publicējot savu pirmo oriģināldziesmu,” tā pie šīs saldsērīgās dziesmas video komentē viens no grupas dalībniekiem Edžus. Dziesma ir par jūtām, mīlestību, nodevību un vilcieniem. “Vilcieni – tie patīk visiem,” piebilst Edžus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Atbildot uz jautājumu, vai dziesma par Porziņģi jau nebija pirmais oriģinālgabals, Transleitera pārstāvis bija lakonisks: “Jā, tā mēs teicām, bet toreiz mēs melojām. Šoreiz nē.”

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas