Jersikas ielas Vinila dienā piedalīsies Aldis Ermanbriks

0 komentāri

Sestdien, 19. septembrī, Rīgā Jersikas ielā 21 norisināsies noslēdzošais pasākumu sērijas Vinila vasara notikums, kas veltīts vinila plašu kultūras entuziastiem un profesionāļiem.

Visas dienas garumā no plkst. 10.00 notiks skaņuplašu tirdziņš kurā piedalīsies vairāki pašmāju kolekcionāri, tirgotāji un gluži vienkārši vinila entuziasti. Tajā ikvienam būs iespēja redzēt, dzirdēt un iegādāties visdažādāko žanru un vecumu skaņuplates, atskaņotājus un citus ar vinilu saistītus aksesuārus, vēsta Jersikas ielas vinila dienas organizators Mareks Kaminskis.

Pasākuma programmā paredzētas arī trīs izglītojoša rakstura tikšanās un sarunas. Būs iespēja tikties ar Rīgas Skaņu ierakstu studijas saimnieku, savulaik populārā televīzijas raidījuma Varavīksne vadītāju un mūzikas žurnālistu Aldi Ermanbriku sarunā par viņa darba gaitām vinila plašu izdevniecībā Melodija.

Ar lekciju un praktiskiem demonstrējumiem par tēmu Ruporu akustika uzstāsies elektronikas un akustikas speciālisti Artis Reimanis un Artūrs Lasis, kā arī kūdras meistars un mākslinieks Edgars Ameriks, kurš demonstrēs kūdras materiāla izmantošanas iespējas akustikā.

Pasākuma ietvaros ar džeza perfomanci uzstāsies saksofonists Toms Rudzinskis un kontrabasists Staņislavs Judins. Zīmīgi pieminēt, ka šī uzstāšanās tiks iemūžināta analogo lenšu formātā.

Pieteikšanās tirdziņam līdz 18. septembrim – viniladiena@gmail.com vai 25478144
Jersikas ielas vinila diena norisināsies Rīgā, Jersikas ielā 21 no plkst. 11.00. Detalizēta programma un info pasākuma facebook lapā – facebook.com/vinilavasara

Foto no pērnā gada Jersikas ielas vinila dienas baudi galerijā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas