Īpašās sacensībās Jelgavā noskaidros labāko burgeru ēdāju

0 komentāri

Nākamnedēļ Jelgavā notiks vietējā ātrās ēdināšanas ēstuvju zīmola “Fontaine Delisnack Riga” trešais Latvijas atklātais burgeru ēšanas čempionāts, informē restorāna pārstāvis Ivars Blanks.

Čempionāts tiek rīkots divās klasēs – “CB”, kas ir burgeri ar gaļu, un veģetārajā klasē. Sacensībās drīkst piedalīties sievietes un vīrieši no 16 gadu vecuma. Sacensību dalības maksa ir 5 eiro.

Kopējais balvu fonds ir 410 eiro.

Uzvarētājs “CB” klasē savā īpašumā iegūs dāvanu karti 150 eiro apmērā, kā arī uzvarētāja kausu. Savukārt veģetārās klases uzvarētājs saņems dāvanu karti 80 eiro vērtībā “Fontaine Delisnack Riga” ēstuvēs Rīgā un Jelgavā.

Otrās vietas ieguvējs “CB” klasē tiks apbalvots ar 80 eiro vērtu dāvanu karti, bet otrās vietas ieguvējs veģetārajā klasē iegūs dāvanu karti 40 eiro apmērā. Bet trešās vietas ieguvējs “CB” klasē iegūs 40 eiro vērtu dāvanu karti, bet trešās vietas ieguvējs veģetārajā klasē iegūs dāvanu karti 20 eiro vērtībā.

Savukārt sacensību cūcīgākais dalībnieks saņems pārsteiguma balvu, sola pasākuma organizatori.

Čempionāts notiks 11. oktobrī no plkst.17:00 līdz 21:00 “Fontaine Delisnack Riga” jaunajā ēstuvē Jelgavā, Pasta ielā 45.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas