Jaunākais kāzu trends – fotografēties filmu uzņemšanas laukumos

0 komentāri

Daudzi jaunie pāri vēlas, lai viņu kāzas būtu neaizmirstamas. Piemēram, Āzijā par jaunāko modes kliedzienu kļuvusi fotografēšanās kādu populāru filmu vai seriālu uzņemšanas laukumos.

Kāds pāris no Honkongas vēl tikai grasās mīt gredzenus. Taču jau tagad viņi ir iztērējuši 4 tūkstošus dolāru par pirmskāzu fotogrāfijām, kas uzņemtas slavenas Dienvidkorejas drāmas filmēšanas laukumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filma ar nosaukuma Mana mīlestība no zvaigznēm, kas stāsta par kādas aktrises un citplanētieša mīlu, Āzijā kļuvusi īpaši populāra. Lai fani un tūristi varētu aplūkot filmas dekorācijas, tās pārvestas uz Ilzanas pilsētu. Vakaros un naktīs tās tiek iznomātas fotostudijām profesionālu fotogrāfiju uzņemšanai.

To, kuri vēlas nofotografēties uz filmā redzamā dīvāna vai kāpnēm, nav maz. Īpaši iecienītas dekorācijas kļuvušas jaunlaulāto vidū. Fotostudijas piedevām piedāvā arī profesionāla grimētāja un friziera pakalpojumus.

Pēc Dienvidkorejas kāzu plānotāju kompānijas Kā apprecēties aplēsēm, ik gadu Dienvidkorejā ierodas ap 10 tūkstošiem ārzemnieku pāru, lai šeit uzņemtu pirmskāzu vai laulību fotogrāfijas. Lielākoties fotosesijas izmanto ķīnieši, par to maksājot līdz pat četrām reizēm vairāk nekā par fotografēšanos pašu mājās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas