Jaunais režisors, realitātes šova TV Zvaigzne uzvarētājs Neimanis tautai atrāda savu pirmo īsfilmu

5 komentāri

Izskanot kinofestivāliem Lielais Kristaps un Star Film Fest (Horvātija), filma ir nonākusi apskatei interneta vietnē youtube. Filmas mērķis ir likt aizdomāties cilvēkam par sekām, ko var izraisīt bezatbildīga vieglprātība.

Filmas sinopse

Protagonists ir jauns vīrietis, kas sastopot kādu sievieti kluba ballītē, viņu aizved mājās. Viņi nododas kaislībām, bet kaislību iznākums ir pavisam negaidīts. Kavējoties vīrieša atmiņās un dzīves situācijās no bērnības līdz tagadnei, atklājas un kļūst skaidrs, kāpēc viņš ir nonācis sev ļoti nelabvēlīgajā situācijā un kāpēc iznākums ir tik liktenīgs.

Neimanis vēlējās stāstu pasniegt maksimāli oriģināli, tāpēc lūdza palīdzību Latvijas elektroniskās mūzikas māksliniekiem. Filmas mūzikas autori ir 4, viņu starpā arī labi zināmie mākslinieki – KASHUKS un Gacho DJ E:91.

Īsfilma Watch me

Režisors priecīgs par galaiznākumu

”Man prieks, ka beidzot šo filmu var ievietot publiskai apskatei. Manuprāt, neskatoties uz dažām provocējošām ainām, tā ir pamācoša un interesanta visām vecuma grupām. Pirmā filma ir uztaisīta, tagad ”jāaudzina nākamie bērni”. Šobrīd strādāju jau pie nākamās īsfilmas, kas būs gatava un apskatāma 2016. gadā,” savās pārdomās dalās jaunais režisors Neimanis.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

5 komentāri

TOP komentāri

 • L.
  +2

  L.

  Tā meitene gan šausmonis atrasts :D Kā viņa notēlo to ieskriešanu slimnīcā...
  Filma kā tāda..... nu nespīd jums čaļi kko dabūt..
  Par ko cepuri nost, safilmēts kruta.
  L.

  29.10.2015 21:31

 • Filmu kritiķis
  +1

  Filmu kritiķis

  Kamera un montāža ir briesmīga. Pēc mūzikas sapludināšanas no viena uz otru treku izklausās pēc playlistes ar random video fonā. Kameras ziņā, daudz labi neiekadrētu kadru, par maz pieredzes labi un kvalitatīvi attēlot vēlamo. Aktierspēle - nepārliecinoša, lai arī īsti nekrīt acīs, ka cilvēki nav īsti aktieri, daudzos momentos varēja pārfilmēt labāk. Pie detaļām, atribūtiem ļoti pavirši un maz piedomāts.

  Kopumā filmas režisors izskatās pēc pacietīga iesācēja, kura pirmais darbs nu ir uzfilmēts un cer uz lieliem lauriem. Visu cieņu par pacietību salikt kopā veselu īsfilmu bet būtu vēl daudz jātrennējas uz skečiem, tā pat arī operatoram, par maz pieredzes.

  ps. outro gan bija labs!

  29.10.2015 23:12

 • hihi
  +1

  hihi

  Pilnīgs sviests. Autor-neapvainojies.

  29.10.2015 23:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas