Jau šodien grupa ar lielisku čellu duetu priekšgalā DaGamba atklās savu koncerttūri

0 komentāri

Ja nu nezini vēl, ko lai iesāk šajā saulainajā dienā, varbūt ir vērts palutināt savas ausis, sēsties automašīnā vai sabiedriskajā transportā un doties uz Cēsīm, kur grupa DaGamba atklās savu Latvijas koncerttūri ar nosaukumu Bach Goes To Iran!

Koncerttūres pamatā būs skaņdarbi no jaunā albumā, kas tik tikko ieraudzījis dienasgaismu – Recycling. Tajā ietilpst klasiskā mūzika mūsdienu garšā jeb jaunā klasiskā mūzika, bet koncertā skanēs arī vecās dziesmas. Šis būs pirmais no septiņiem tūres koncertiem. Nākamie paredzēti sekojošā secībā:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
  • 4. oktobris – Jelgavas Kultūras nams;
  • 10. oktobris – Liepājas OC Rožu zāle;
  • 17. oktobris – Latgales vēstniecīa GORS, Rēzekne;
  • 23. oktobris – Izklaides un izaugsmes centrs Prelūdija, Alūksne;
  • 24. oktobris – Saldus mūzikas skola;
  • 30. oktobris – Palladium koncertzāle, Rīga.

VIDEO

Noslēguma koncertā Rīgā grupa solot pārsteigumus interesantu muzikālu viesu formā, taču viņi vēl nesteidzas atklāt, kas viņi būs. To, visticamāk, uzzināsiet tikai tad, ja apmeklēsiet koncertu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas