Jaroslavs: Augstpapēžu kurpes manā garderobē ir uz palikšanu

0 komentāri

Patiesu interesi par sevi izraisījis šova TV Zvaigzne dalībnieks Jaroslavs Barišņikovs, kas ar saviem ekstravagantajiem tērpiem ir pārsteidzis ne vienu vien TV skatītāju.

Pats Jaroslavs stāsta, ka modei aktīvi pievērsies 14 gadu vecumā, kad pats sācis veidot interesantus apģērba salikumus, tā reflektējot par Latvijas modē notiekošo. Pašlaik viņš atzīst, ka viņa ikdienas tērps ir lieli džemperi, šauras bikses, augstpapēžu zābaki un dīvainas frizūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

TV Zvaigzne šova dalībnieces atzīst, ka ar Jaroslavu pavadītais laiks ir interesants, bet puiši diplomātiski norāda, ka Jaroslavam ar meitenēm labāks kontakts veidojies, jo viņam acīmredzot daudz vairāk ir izteikta sievišķā personības puse.

Viņš arī tiek dēvēts par androgēnu – modeli ar izteiktām gan vīrieša, gan sievietes iezīmēm, kam gan pats īsti nepiekrīt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas