Japānas zoodārzs jaundzimušo pērtiķēnu arī nosaucis par Šarloti

0 komentāri

Japānas zoodārzs atvainojies, ka nosaucis jaundzimušu pērtiķēnu par Šarloti tikai dažas dienas pēc Lielbritānijas princeses Šarlotes nākšanas pasaulē.

Takasakijamas zooloģiskais dārzs apsver trešdien dzimušās makaku mazules pārsaukšanu, jo pēc vārda izziņošanas saņemtas daudzas sašutuma pilnas vēstules.

Zoodārzā notika balsošana par mērkaķēna vārdu. Vārds Šarlote mēneša laikā saņēma 59 no 853 balsīm.
Pretinieki uzskata, ka jaundzimušās princeses vārda došana pērtiķim esot necieņas izrādīšana Lielbritānijas karaliskajai ģimenei. Taču zoodārzam ir arī atbalstītāji.

“Mēs ļoti atvainojamies, ka sagādājām problēmas tik daudziem cilvēkiem ar vārda došanu mūsu pirmajam pērtiķēnam,” teikts zoodārza mājaslapā publicētā paziņojumā. “Mēs visus viedokļus uztveram nopietni.”

Zooloģiskā dārza pārstāvis sacīja, ka no Lielbritānijas pilsoņiem nekādas sūdzības gan neesot saņemtas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas