Jānis Skutelis Dona dziesmās saredz 18+ tematiku

0 komentāri

Dona dziesmu Māsa upe Jānis Skutelis asociē ar ”procesu reizi mēnesī, kas meiteni par sievieti pataisa”. Arī pārējās dziesmas komiķis vērtē ”tendenciozi uz pusnakts tematiku”.

”Esmu papētījis Tavas dziesmas. Es varētu vienkārši kaut ko apgalvot, bet es paiešos cauri dziesmām, lai man nav pat jāapgalvo,” Dona dziesmu tekstu iztirzāšanu šovā Pusnakts Šovs Septiņos iesāk komiķis Jānis Skutelis.

Komiķa uzmanību saistījušas Dona dziesmas Tev piedzims bērns, Māsa upe un Signāls, ”kur sakustas zars, un zari sakustas krūmos. Dažādu iemeslu dēļ, bet atceroties iepriekšējās dziesmas, man liekas, ka konteksts skaidrs,” pauž Skutelis.

”Vēl ir dziesma Kolekcionārs. ”Lūdzu atnāc no rīta uz tēju, es tevi gaidīšu pilnīgi kails.” Ļoti tendenciozi,” akcentē komiķis,” tendenciozi uz pusnakts tematiku”.

Turklāt šova veidotāji atraduši veidu, kur Dons var ”paķert halčas”. – Ginekologs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas