Jakuti -43 grādos sarīko visaukstāko diskotēku

0 komentāri

Jakutijā, Krievijas lielākajā federālajā apgabalā, Austrumsibīrijā notikusi visaukstākā diskotēka vārda tiešajā nozīmē – Srednjekolimskas pilsētā -43 grādu temperatūrā 300 cilvēki sapulcējās, lai iekļūtu Ginesa rekordu grāmatā.

Izrādās – kāds vietējais uzņēmējs vēl pērn iesniedza pieteikumu Ginesa rekordu grāmatai. Pieteikuma būtība bija sekojoša – noorganizēt ielu diskotēku ar viszemāko, jebkad reģistrēto gaisa temperatūru šādā pasākumā. Kā pieteikumā norādīja ekscentriskais uzņēmējs: ”Jūs nestādāties priekšā, cik skaisti dūmakainā salā un mūzikas pavadībā izskatīsies diskotēkas gaismas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un šķiet, ka rekords ir izdevies – uzņēmēja iniciatīvai pilsētas iedzīvotāji ir izrādījuši atsaucību. Droši vien arī dejas bija visnotaļ enerģiskas – tomēr -43 grādi ballītē!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas