Ja Tev nepatīk darba dienu rīti, noteikti patiks šis video!

0 komentāri

Nedēļas sākums, otrdienas rīts ir brīdis, kad par nedēļas nogali domāt vēl nav vērts, un arī celšanās tiem, kuri nav “pūces”, sagādā lielas raizes. Dienas beigās šādi tipāži bieži vien izskatās kā šis mazulis video!

Nav saprotami iemesli, kāpēc bērniņš vienkārši neļaujas saldākajai lietai uz pasaules, bet gan turpina cīnīties ar “lūzienu”. Kā tas viss beidzās, varam tikai minēt, bet šajā cīņā nevar noteikt viennozīmīgu uzvarētāju. Šis mazais cilvēciņš dienās būs kārtīgs darbinieks!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas