Jā, es esmu skaista un ceļoju viena

0 komentāri

27 gadus vecā blogere Alīsija Ramosa no Losandželosas nolēma viena apceļot pasauli, lai lauztu stereotipus. Viņas piedzīvojumi nonākuši medijos visā pasaulē.

My Life’s A Movie (no angļu valodas – Mana Dzīve ir Filma) bloga autore intervijā ārzemju medijiem stāsta, ka viņai gluži vienkārši apnikuši aizspriedumainie uzskati, ka skaistas meitenes ceļošana vienatnē tiekot asociēta ar pārdzīvojumiem par šķiršanos vai viņa uzreiz tiek pielīdzināta prostitūtai, kas tādā veidā vēlas ”nomakšķerēt” savu nākamo klientu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Meitenes, kas svešā valstī atrodas vienas, uzreiz tiek pielīdzinātas prostitūtām,” intervijā portālam Huffington Post stāsta Alīsija. ”Tas nav joks. Ja man ir meikaps, ja esmu tērpusies drēbēs, kas atsedz ādu, legingos vai, nedod Dievs, bikini, cilvēki blenž uz mani tā, it kā es būtu parasta prostitūta, kas vienkārši gaida piebraucam savu nākamo klientu.”

”Es ceļoju viena, jo es to varu. Man nepatīk izšķiest laiku gaidot, kad kāds man pievienosies,” stāsta blogere.

Līdz šim jauniete pabijusi jau 30 valstīs sešos dažādos kontinentos. Par visiem ceļojumiem viņa maksājusi pati un nosmej, ka diez ko viegli saņemt atlaides (jo daudzi tiešām uzskata, ka Alīsijai gluži vienkārši izskata dēļ ir viegli tikt pie lētiem lidojumiem), pērkot biļetes internetā neesot, ņemot vērā, ka tehnoloģiskās iekārtas viņas izskatu tomēr vēl nespēj novērtēt.

FOTO: Alīsijas piedzīvojumi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas