Izziņots erotikas festivāls Erots 2015

0 komentāri

Gada karstākais pasākums – starptautiskā erotikas izstāde-festivāls Erots 2015 – notiks 20. un 21. februārī Ķīpsalā.

No erotiski pikantiem priekšnesumiem līdz seksa rotaļlietām romāna Greja piecdesmit nokrāsas gaumē – tas viss un vēl daudz kas cits būs gaidāms lielākajā erotikas pasākumā Baltijā. Ieeja – no 18 gadu vecuma.

Karsti priekšnesumi

Erots 2015 apmeklētāji brīvā un erotiskā gaisotnē varēs baudīt pārsteigumiem pilnus priekšnesumus, iegādāties jaunākās intīmpreces, zinošu ekspertu vadībā iegūt noderīgu informāciju savas seksuālās dzīves uzlabošanai un piedalīties aizraujošās aktivitātēs.

Erotikas cienītāji varēs vērot slavenu pornozvaigžņu priekšnesumus, sieviešu un vīriešu striptīzšovus, pikantas modes skates, vietējo un ārzemju mākslinieku jaunākās un erotiskākās šovprogrammas, kā arī ekstrēmus priekšnesumus uz Ed Hardy skatuves asāku izjūtu cienītājiem. Dalībnieku vidū būs viesmākslinieki no Vācijas, Francijas, Polijas un citām valstīm. Sekojiet informācijai festivāla mājaslapā erots.lv, kurā dalībnieki tiks atklāti pamazām.

Plašs intīmpreču klāsts un pamācošas meistarklases

Paralēli iespaidīgajai šovprogrammai apmeklētāji tiks aicināti iepazīties ar plašu intīmpreču klāstu, sākot no seksa rotaļlietām romantiskiem vakariem sveču gaismā līdz seksa precēm asāku izjūtu cienītājiem romāna ”Greja piecdesmit nokrāsas” gaumē, kas paredzētas Viņa vai Viņas pakļaušanai un pārvaldīšanai. Neizpaliks arī plašs erotiskās veļas, literatūras, plakātu, filmu un mūzikas klāsts, masāžas eļļas un losjoni, erotiski ādas izstrādājumi, tetovēšana, pīrsings un tematiskas rotaslietas.

Tie, kas vēlas piešaut asumiņu seksuālajai dzīvei, ir aicināti apmeklēt dažādus izglītojošus seminārus, kurus vadīs pašmāju vadošie seksa eksperti. Jauna informācija, vērtīgi padomi un pamācošas meistarklases – tas viss sagaida semināru dalībniekus.

Slapjas izklaides

Pēc ilgāka pārtraukuma uz Ed Hardy skatuves Erotā atgriezīsies apmeklētāju iecienītais slapjo T-kreklu un šortu konkurss, kas vienmēr ir izraisījis nedalītu sajūsmu kā dāmu, tā kungu vidū. Gatavojiet savas seksīgākās kustības un tiekamies ”Erotā”!

Oficiālais Erots 2015 pre-party naktsklubs – La Rocca-Revolution.

Tikai pirmie 1000 apmeklētāji iepriekšpārdošanā Biļešu servisa kasēs biļetes var iegādāties par īpašu cenu – 8 eiro. Tuvojoties karstajam pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes, iespējams, kļūs dārgākas.

Erots 2015 norises laiki: 20. februāris 18.00–03.00, 21. februāris 18.00–04.00.

Erotikas festivālu Erots 2015 rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Festivāla līdzorganizators ir firma Z un Z – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls Kupidons plus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas