Izsola vismaz 20 miljonus dolāru vērtu briljantu

0 komentāri

Zem izsoļu āmura nonācis rets rozā briljants. Lēsts, ka dārgakmens, kas iestrādāts gredzenā, tiks pārdots vismaz par 20 miljoniem dolāru.

Šis ir lielākais rozā briljants, kas ticis izsolīts. Izsole notiks šomēnes Ženēvā. Saskaņā ar sākotnējām aplēsēm 16 karātu briljants tiks pārdots par 23 līdz 28 miljoniem dolāru.

Briljants ir iestrādāts gredzenā. To ieskauj divas rindas ar baltajiem briljantiem un zem tiem atrodas vēl viena rinda ar nelieliem rozā dimantiem.

Lai saprastu, cik rets ir šis dārgakmens, Christie’s izsoļu nama eksperts skaidro, ka no visiem briljantiem krāsainie ir tikai viens procents. Savukārt tieši rozā krāsas briljanti ir ārkārtīgi liels retums – viens procents no krāsaino briljantu viena procenta.

Vēl īpašāku to padara lielais izmērs un tas, ka briljants ir kristālrozā bez citu krāsu piemaisījuma.

Izsoļu namā cer, ka briljants tiks pārdots par rekordaugstu cenu, kas var pat pārsniegt 28 miljonus. Vienlaikus tiks izsolīti arī citas dārglietas. Piemēram, aptuveni divus miljonus vērta 19. gadsimta kaklarota ar smaragdzaļajiem briljantiem un 118 karātu safīrs, kura vērtība pārsniedz trīs miljonus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas