Izpletņlēkšanas augstākā pakāpe

0 komentāri

Ja Tev šķiet, ka glīti ieslīdēt līkumā ar auto ir liela māka, pamēģini izlēkt ar izpletni no 1,5 km augstuma un novadīt planējumu tā, lai nolaistos TIEŠI uz mitrās plēves jeb “Slip ‘n Slide” un noslīdētu vēl 60 metrus ar 80 km/h.

Šī nelielā stāsta galvenie varoņi ir pieredzējuši izpletņlēcēji – Niklass Daniels, kuram aiz muguras ir vairāk kā 8000 lēcienu, kā arī viņa padotā Brianne Tompsone. Kad viņi pacēlās virs Arizonas, ASV, tika izlemts, ka šis nebūs parasts lēciens, tāpēc uz zemes tika izstiepta mitra plēve jeb t.s. “Slip ‘n Slide”, lai pāriniekiem būtu, kur atvēsināties pēc salīdzinoši īsā lēciena. Nolaižoties viņi vēl noslīdēja 60 metrus ar ātrumu 80 km/h.

Lidmašīna pacēlās “tikai” 1,5km augstumā, kas ir aptuveni divas reizes zemāk, nekā parasti notiek lēcieni. Tas viss tika, protams, iemūžināts, un video jau lēnām iegūst lielu popularitāti pasaulē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas