Izpletņlēcējs 2700 metru augstumā zaudē samaņu, instruktors izglābj

0 komentāri

Kāds izpletņlēcējs var būt pateicīgs visiem dieviem, fortūnai un, galvenais, savam instruktoram, kas viņu izglāba no drošas nāves. 2700 metru augstumā nepieredzējušais izpletņlēcējs zaudēja samaņu, un, tikai pateicoties instruktora pašaizliedzībai un riskam, palika dzīvs.

Video redzams, ka pirms lēciena lidmašīnā izpletņlēcēju vidū izbīlis mijas ar pacilātu noskaņojumu – izlēkt ar izpletni tomēr ir notikums.

Pienāk kārta vienam no ekstrēmo izklaižu cienītājiem, viņš mazliet minstinās, tomēr saņemas un izlec. Līdzi viņam seko instruktors.

Sākotnēji viss ir labi – iesācējs atrodas brīvajā kritienā, viņš cenšas veikt darbības, ko norāda instruktors. Pēkšņi izpletņlēcējs šķietami zaudē kontroli pār ķermeni, un viņa ķermenis sāk nekoordinēti gaisā valstīties. Instruktors neapjūk un seko viņam līdzi.

Foto!

Panākot jauno izpletņlēcēju, instruktora uzfilmētajā video ir redzams – vīrietis ir zaudējis samaņu. Instruktoram nekas cits īsti neatliek, kā izlaist viņa izpletni, jo, iespējams, otru reizi brīvā kritiena laikā viņam bezsamaņā esošo vīrieti notvert vairs neizdosies.

Izpletnis izšaujas un jau 900 metru augstumā vīrietis atgūst samaņu, un sekmīgi nosēžas uz zemes.

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas