Izpletņlēcējs 2700 metru augstumā zaudē samaņu, instruktors izglābj

0 komentāri

Kāds izpletņlēcējs var būt pateicīgs visiem dieviem, fortūnai un, galvenais, savam instruktoram, kas viņu izglāba no drošas nāves. 2700 metru augstumā nepieredzējušais izpletņlēcējs zaudēja samaņu, un, tikai pateicoties instruktora pašaizliedzībai un riskam, palika dzīvs.

Video redzams, ka pirms lēciena lidmašīnā izpletņlēcēju vidū izbīlis mijas ar pacilātu noskaņojumu – izlēkt ar izpletni tomēr ir notikums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pienāk kārta vienam no ekstrēmo izklaižu cienītājiem, viņš mazliet minstinās, tomēr saņemas un izlec. Līdzi viņam seko instruktors.

Sākotnēji viss ir labi – iesācējs atrodas brīvajā kritienā, viņš cenšas veikt darbības, ko norāda instruktors. Pēkšņi izpletņlēcējs šķietami zaudē kontroli pār ķermeni, un viņa ķermenis sāk nekoordinēti gaisā valstīties. Instruktors neapjūk un seko viņam līdzi.

Foto!

Panākot jauno izpletņlēcēju, instruktora uzfilmētajā video ir redzams – vīrietis ir zaudējis samaņu. Instruktoram nekas cits īsti neatliek, kā izlaist viņa izpletni, jo, iespējams, otru reizi brīvā kritiena laikā viņam bezsamaņā esošo vīrieti notvert vairs neizdosies.

Izpletnis izšaujas un jau 900 metru augstumā vīrietis atgūst samaņu, un sekmīgi nosēžas uz zemes.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas