Bijušie realitātes šova TV Zvaigznes dalībnieki piedalās šā gada Erotā!

0 komentāri

Straujiem soļiem tuvojas gada pikantākais pasākums Erots 2016, kurā piedalīsies arī kādreizējās TV Zvaigznes Santa Getmančuka jeb Santa Vintage, Edgars Toretto, Linda Sevastjanova u.c.

Ko TV Zvaigznes tur darīs?

Šogad pasākuma organizatori Vintage Santai ir uzticējuši vadīt vēl nebijušu iepazīšanās spēli – Aklais randiņš, kas pasaulē jau ieguvusi plašu atpazīstamību un piekrišanu, savukārt Toretto, par kura dalību šādā pasākumā nav nekādu pārsteigumu, kā eksperts izteiks, kuri pāri savā starpā ir vissaderīgākie. Vērtēšanā viņam pievienosies arī dziedātājs Oskars Deigelis, Signe Prodniece, producents Jānis Noriņš un Linda Sevastjanova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Vintage Santas dzimšanas dienas ballīte

Kā saka Santa: “Nebaidieties uzdrīkstēties! Valentīna dienas noskaņa nav pazudusi! Ja esi viens un esi gatavs trakam piedzīvojumam otras pusītes meklējumos, tad 19. un 20. februārī tiekamies Ķīpsalā un, ja vēl neesi paspējis pieteikties, to droši var izdarīt, sūtot pieteikumu uz: elina.balode@inbox.lv līdz pat piektdienas rītam plkst 10.00!”

Katram dalībniekam ir paredzēta balva ne tikai no spēles rīkotājiem, bet arī no dažādiem atbalstītājiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas