Īsts sapņu golfs par nieka 820 eiro

0 komentāri

Tirdzniecībā nonācis 1989. gada automašīna Volkswagen Golf 2. Domājat parasts golfiņš? Nē, šis brīnums aprīkots ne vien ar apsildāmiem un ar atmiņu apveltītiem sēdekļiem un stūri, bet līdzās pārējām ekstrām Tava sēžamvieta tiks rūpīgi izmasēta.

Automašīna, kas patlaban atrodas Saulkrastos, kā to reklamēs pārdevējs, ir Pētera dzīves – sapņu auto-ratcar. Zemāks par zāli, tātad ar labu ritošo-monošprice. Jaunas ziemas riepas-radzes, līdzi nāk vasaras pastalas 4 gb. Braucēju iepriecinās laba mūzika, ko nodrošina CD atskaņotājs, flash iespēja un mazs subis. Nemīl guļošos policistus. Auto nav rūsējis, tikai dedzis. Dziru trekterē ap 7-9 litri. Nodokļi nomaksāti, automašīna apdrošināta, tādēļ mentiem nebūs pamata piesieties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāk par nepārspējamo golfu lasi sludinājumā ss.lv!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas