Īsta liepājnieka apraksts no 80. gadu rallija bukleta. Vai tu atbilsti?

0 komentāri

Pazīstamais autoeksperts, TV un radio raidījumu vadītājs Pauls Timrots savā mikroblogošanas vietnes Twitter.com kontā ievietojis kādu foto no 80. gadu rallija bukleta.

Liepājā dzīvo īpaši cilvēki – liepājnieki (neskaitot tos, kuri atbraukuši viesos). Viesi uzturas viesnīcās vai arī pie mums. Lai kā viesis necenstos, viņš nav liepājnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds tad ir liepājnieks?

Mēs esam slaida auguma (98 procenti tomēr zem divu metru atzīmes), jauneklīga izskata (noteikts procents nēsā firmas džinsus vai firmas velvetu), iedegušu stāvu (pie ūdeņiem, ūdeņos un virs tiem diennakts gaišākajā daļā tiek pavadītas zināmas stundas), optimistiski un komunikabli indivīdi ar gaišu skatienu nākotnē.

Šodien pilsētā dzīvo vairāk par 115 tūkstošiem cilvēku. Mēs esam kustīgi. Mīlam pārvietoties kājām, ar saliekamo divriteni, traki plarkšķošo mopēdu, taksometru un tramvaju (īstenam liepājniekam par šo ērto, lēto, gaisu nepiesārņojošo transporta līdzekli izveidojies savs viedoklis, dažkārt atgadās, ka šis viedoklis izskan unisonā, neatkarīgi no mūsu sociālās izcelšanās, dzimšanas gada, dzimtes, tautības un pasaules uzskata). Mīlam ātrumu arī gumijas un motorlaivās, uz ūdensslēpēm un peldus, tomēr visintensīvākā attālumu pārvarēšana pie mums notiek vieglajās automašīnās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas