Internets turpina ņirgāties par Straujumu: “šito tantuku atpakaļ uz fermu!”

2 komentāri

Šķiet, jau paspējis folklorizēties Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas spārnotais izteiciens par to, ka viņa neesot zinājusi, ka tik krasi tikšot celtas ministru algas. Attaisnojums tam esot bijis gaužām vienkāršs – premjere bijusi vizītē Ķīnā, tāpēc arī tas viņai “paslīdējis” garām, taču pašmāju interneta “troļļiem” šis attaisnojums nāk kā medusmaize. Viņas nozākāšana un demisijas pieprasīšana tikai pieņemas spēkā. Lūk, vēl viens jokdaris pamanījies pat izanalizēt Straujumas tiešraides “pērli”.

Šim YouTube kanālam nosaukums ir Krievu Urla Vācijā, un viņš jau iepriekš izcēlies ar īpašiem video, kuros viņš runā par tādiem tematiem kā bēgļi, kā arī dzīvot ārpus savas zemes, izteicis savas domas par deputāta Artusa Kaimiņa raidījumu Suņu Būda u.c. Tagad kārta pienākusi arī Laimdotai Straujumai, un viņš pret viņu nebija žēlīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms skatāties video, brīdinām, ka tajā dzirdama necenzēta leksika.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • poseidons
  0

  poseidons

  Tam visam es piekritu, jo,- Ministri sev algas paceļ uz tautas izstikas minimuma rēkina, kurš nedrīkst būt zemāks par 360 euro uz rokas, nevis pec nodokļu nomaksas 257 euro uz rokas. Lielākie kretīni kas vien var but.

  05.12.2015 17:56

 • marta
  0

  marta

  Kā Jums nav kauna publicēt šīs dumības.

  04.12.2015 13:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas