Internets turpina ķengāt Straujumu – arī Oļegs Znaroks nepaliek atbildi parādā!

0 komentāri

Lai gan tauta savu ir panākusi un politologu prognoze piepildījusies – ekspremjere Laimdota Straujuma ir demisionējusi, bet tas netraucē tautai turpināt smieties par viņas pēdējo izteikumu. Tas, iespējams, arī bija viens no iemesliem, kāpēc viņas amats “sašūpojās”. Taču šoreiz “pie vainas” ir kādreizējā humora šova Savādi gan superhits, kur galveno lomu atveido Aldis Kalniņš, iejūtoties hokejista un trenera Oļega Znaroka lomā.

Visi atceramies, kā Viesturs Dūle jeb Zuarguss raidījumā intervēja leģendāro hokejistu, vai ne!? Arī ar viņu vēl visi jociņi sevi nav izsmēluši, un nu tas atdzimis pavisam “svaigā” notikumā – Laimdotas Straujumas nezināšana par ministru algu celšanu. Kas no tā visa sanācis, skaties Facebook asprāšu lapas I am Eastern European sagatavotajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pat vinam trukst vardu.. :D (Y)

Posted by I am Eastern European on Tuesday, December 8, 2015

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas