Internetā un sociālajos tīklos uzdarbojas kāds labdaris – Auto detektīvs

0 komentāri

Internetā tomēr atrodami cilvēki, kas ne tikai vēlas apkrāpt otru, kā tas, vismaz pēc pēdējā laika notikumiem spriežot, jau visiem pierasts, bet gan tieši pretēji – izdarīt arī labu. Ja tuvākā vai tālākā nākotnē plāno iegādāties lietotu automobili, ir vērts vērsties pie Auto detektīva, kurš tev var aiztaupīt krietnas pūles.

Nevienam nav noslēpums, ka, pērkot lietotu mantu, tomēr nedaudz parakstāmies uz nelielu laimes spēli. Lai arī kādi būtu solījumi, lietots paliek lietots. Automašīnu tirgū nereti tiek sagrozīti fakti par spēkratu, un viena no tipiskākajām šāda veida krāpšanām ir sagrozīt nobraukumu. Taču ir izveidota īpaša mājaslapa, kurā, ievadot noskatītā modeļa numuru, veiksmes gadījumā vari noskaidrot, vai gadījumā sludinājumā norādītais nobraukums nav nedaudz par mazu. Turklāt tas ir par baltu velti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt viņu Facebook profilā vari atrast bildes, kurā nopublicēti tie spēkrati, kas uzķerti par šmaukšanos. Apmeklē viņu mājaslapu un sociālos tīklus!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas