Interneta hits: Pieci večuki pārsteidz pasauli ar saviem deju soļiem

1 komentārs

Esam pieraduši redzēt, ka šovā Britains Got Talent pārsvarā piedalās gados jauni cilvēki, īpaši jau tie, kuriem talants uz mūsdienīgām dejām, bet šie kungi lauza šo priekšstatu. Kādā veidā? Skaties šajā pārsteidzošajā video!

Šīs apvienības nosaukums ir Old Men Grooving, kas pilnībā atbilst šim apzīmējumam, jo brīdī, kad večuki uzkāpa uz skatuves, šķita, – ko tad no šiem varēs sagaidīt? Turpmākais, kas notika, šokēja ne tikai auditoriju, bet arī pašu bargāko žūrijas locekli, iespējams, visā pasaulē, Saimonu Kovelu, kurš pēc šā priekšnesuma piecēlās kājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Atgādinām, ka galvenā balva ir iespēja atrādīt savu talantu pašai Karalienei Elizabetei un visai Karaliskajai ģimenei. Kungi uzskata, ka viņu priekšnesums patiesi varētu patikt arī viņiem. Mēs tam piekrītam! To pierāda arī tas, ka nedēļas laikā šis uznāciens noskatīts vairāk nekā 13 miljonus reižu.

VIDEO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aiva Suboča
    0

    Aiva Suboča

    Re ko mak musu paaudze! Ari mes neesam pie malas metami....Super!!!

    16.05.2015 16:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas