Interneta hits: mūziķis vienas dziesmas laikā izspēlē 90 instrumentus

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Par interneta sensāciju kļuvis kāds amerikāņu mūziķis. Savā mūzikas video vienā dziesmā viņš izmanto 90 mūzikas instrumentus.

Mūziķis Džo Penna, kurš pats ir arī savu skaņdarbu mūzikas video autors, tika ielūgts uz Mūzikas instrumentu muzeju Fīniksā, ASV, lai papētītu tā iespaidīgo kolekciju un dažus no tiem arī uzspēlētu. Džo nolēma izpildīt kādu Vidusjūras valstīs populāru tautas melodiju, izmantojot 90 instrumentus.

Mūziķis atzīst, ka viņa lielākais izaicinājums bijis radīt melodisku skaņu no tādiem instrumentiem kā šakuhači – Japānas flautas un gamelāna, kas ir perkusiju instrumentu ansamblis no Indonēzijas.

Džo Pennas radītais video kopš tā publicēšanas nedēļas laikā sociālajos tīklos skatīts jau vairāk nekā 400 tūkstošus reižu.

Skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas