Interneta hits: mūziķis vienas dziesmas laikā izspēlē 90 instrumentus

0 komentāri

Par interneta sensāciju kļuvis kāds amerikāņu mūziķis. Savā mūzikas video vienā dziesmā viņš izmanto 90 mūzikas instrumentus.

Mūziķis Džo Penna, kurš pats ir arī savu skaņdarbu mūzikas video autors, tika ielūgts uz Mūzikas instrumentu muzeju Fīniksā, ASV, lai papētītu tā iespaidīgo kolekciju un dažus no tiem arī uzspēlētu. Džo nolēma izpildīt kādu Vidusjūras valstīs populāru tautas melodiju, izmantojot 90 instrumentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūziķis atzīst, ka viņa lielākais izaicinājums bijis radīt melodisku skaņu no tādiem instrumentiem kā šakuhači – Japānas flautas un gamelāna, kas ir perkusiju instrumentu ansamblis no Indonēzijas.

Džo Pennas radītais video kopš tā publicēšanas nedēļas laikā sociālajos tīklos skatīts jau vairāk nekā 400 tūkstošus reižu.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas